Learn (7.x-1.0-alpha3) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Title
es: Título

en: Body
es: Cuerpo

en: Page
es: Página

en: Features
es: Características

en: Contribute
es: Contribuir

en: Basic page
es: Página básica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
es: Utilice <em>páginas básicas</em> para el contenido estático, por ejemplo la página 'Sobre nosotros'.

en: Lessons
es: Lecciones

en: Learn Drupal
es: Aprende Drupal
