Learn (7.x-1.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Page
hy: Էջ

en: Basic page
hy: Տարրական էջ

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hy: Օգտագործել <em>հիմնական էջերը</em> Ձեր մշտական բովանդակության համար ,ինչպես օրինակ  "Մեր մասին " էջը:
