Learn (7.x-1.0-alpha3) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Title
id: Judul

en: Body
id: Isi

en: Page
id: Halaman

en: Features
id: Fitur

en: Basic page
id: Halaman dasar

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
id: Gunakan <em>halaman dasar</em> untuk konten statis Anda, seperti halaman 'Tentang kami'.
