Learn (7.x-1.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Page
sv: Sida

en: Features
sv: Funktioner

en: Contribute
sv: Bidra

en: Basic page
sv: Enkel sida

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sv: Använd <em>enkla sidor</em> för ditt statiska innehåll, såsom en sida "Om oss".

en: Lessons
sv: Lektioner
