Learn (7.x-1.0-alpha3) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Page
te: పేజీ

en: Features
te: విశేషాలు

en: Basic page
te: ప్రాథమిక పేజీ
