Learn (7.x-1.0-alpha4) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Page
ro: Pagina

en: Features
ro: Caracteristici

en: Contribute
ro: Contribuiţi

en: Basic page
ro: Pagină simplă

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ro: Folosiți <em>pagini simple</em> pentru conținut static, cum ar fi o pagină 'Despre noi'.
