Learn (7.x-1.0-alpha4) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Page
sk: Strana

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Contribute
sk: Prispieť

en: Basic page
sk: Základná stránka

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sk: Použite <em>základné stránky</em> pre statický obsah, ako napr. stránka 'O nás'.
