Learn (7.x-1.0-alpha5) - en to he translation catalogue (27 entries)

en: Forms
he: טפסים

en: Next
he: הבא

en: delete
he: מחק

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Value
he: ערך

en: Subject
he: נושא

en: Cancel
he: ביטול

en: Links
he: קישורים

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Message
he: מסר

en: Settings
he: הגדרות

en: Save
he: שמירה

en: Add
he: הוסף

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Configure
he: הגדר

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Comment
he: תגובה

en: Normal
he: נורמלי

en: Context
he: הקשר

en: contains
he: מכיל

en: Mollom
he: מולום

en: Report as inappropriate: @link
he: דווח כלא ראוי: @link

en: Report as inappropriate
he: דווח כלא ראוי

en: IP address
he: כתובת IP

en: Invalid
he: לא חוקי

en: View Mollom statistics
he: צפיה בסטטיסטיקות Mollom
