Learn (7.x-1.0-alpha4) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Page
be: Старонка

en: Features
be: Функцыі

en: Basic page
be: Асноўная старонка

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
be: Выкарыстоўвайце <em>асноўныя старонкі</em> для вашага статычнага змесціва, такога як старонка "Пра нас"
