Learn (7.x-1.0-alpha4) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Page
uk: Сторінка

en: Features
uk: Властивості

en: Contribute
uk: Надавати

en: Basic page
uk: Проста сторінка

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
uk: <em>Прості сторінки</em> використовуються для розміщення незмінюваного вмісту на кшталт сторінки 'Про нас'.
