Learning Registry (7.x-1.1-beta1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Node ID
cs: ID uzlu

en: Not installed
cs: Nenainstalován

en: Queued
cs: Zařazeno do fronty

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Immediate
cs: okamžité

en: Submitter
cs: Odesílatel
