Learning Registry (7.x-1.1-beta1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Node ID
et: Postituse ID

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: Queued
et: Järjekorras

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Submitter
et: Vastaja
