Learning Registry (7.x-1.1-beta1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Node ID
fa: شناسه گره

en: Not installed
fa: نصب نشده است

en: Queued
fa: در صف

en: Installed
fa: نصب شده

en: Organization
fa: سازمان
