Learning Registry (7.x-1.1-beta1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Node ID
fr: Identifiant (ID) du nœud

en: Not installed
fr: Non installé

en: Queued
fr: En file d'attente

en: Installed
fr: Installé

en: Organization
fr: Organisation

en: Person
fr: Personne

en: Immediate
fr: Immédiat

en: Submitter
fr: Auteur
