Learning Registry (7.x-1.1-beta1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Node ID
hu: Tartalomazonosító

en: Not installed
hu: Nincs telepítve

en: Queued
hu: Sorbaállítva

en: Installed
hu: Telepített

en: Salt
hu: Só

en: Organization
hu: Szervezet

en: Person
hu: Személy

en: Immediate
hu: Azonnal

en: Submitter
hu: Beküldő
