Learning Registry (7.x-1.1-beta1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Node ID
ru: ID материала

en: Not installed
ru: Не установлено

en: Queued
ru: Очередь

en: Installed
ru: Установлено

en: Organization
ru: Организация

en: Person
ru: Личность

en: Immediate
ru: Немедленно

en: Submitter
ru: Отправитель
