Learning Registry (7.x-1.1-beta1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Node ID
vi: ID node

en: Not installed
vi: Chưa được cài đặt

en: Installed
vi: Đã cài đặt

en: Organization
vi: Tổ chức

en: Immediate
vi: Ngay
