Learning Registry (7.x-1.2-beta1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: None
bo: མེད།

en: Node ID
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Not installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་མེད

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: Taxonomy Term
bo: རིགས་དབྱེ་ཐ་སྙད
