Learning Registry (7.x-1.2-beta1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: None
da: Ingen

en: Node ID
da: Indholdselement ID

en: Not installed
da: Ikke installeret

en: Queued
da: Sat i kø

en: Installed
da: Installeret

en: Organization
da: Organisation

en: Immediate
da: Med det samme

en: Taxonomy Term
da: Taksonomiterm

en: Submitter
da: Indsender
