Learning Registry (7.x-1.2-beta1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Not installed
fi: Asentamatta

en: Queued
fi: Jonossa

en: Installed
fi: Asennettu

en: Organization
fi: Organisaatio

en: Immediate
fi: Älä säilytä

en: Taxonomy Term
fi: Luokittelutermi

en: Submitter
fi: Lähettäjä
