Learning Registry (7.x-1.2-beta1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: None
gl: Ningún

en: Node ID
gl: ID do nodo

en: Not installed
gl: Non instalado

en: Installed
gl: Instalado

en: Taxonomy Term
gl: Término de taxonomía

en: Submitter
gl: Autor do envío
