Learning Registry (7.x-1.2-beta1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: None
he: ללא

en: Node ID
he: מזהה פריט תוכן

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Queued
he: בהמתנה (בתור)

en: Installed
he: מותקן

en: Organization
he: ארגון

en: Immediate
he: מיידי

en: Taxonomy Term
he: סיווג טקסונומי

en: Submitter
he: השולח/ת
