Learning Registry (7.x-1.2-beta1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: None
hi: कोई नहीं

en: Node ID
hi: नोड आईडी

en: Not installed
hi: स्थापित नहीं

en: Queued
hi: पंक्तिबद्ध

en: Installed
hi: संस्थापित

en: Submitter
hi: प्रस्तुत करता
