Learning Registry (7.x-1.2-beta1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: None
it: Nessuno

en: Node ID
it: ID del nodo

en: Not installed
it: Non installato

en: Queued
it: Accodato

en: Installed
it: Installato

en: Organization
it: Organizzazione

en: Taxonomy Term
it: Termine della tassonomia

en: Submitter
it: Autore
