Learning Registry (7.x-1.2-beta1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: None
lv: Nav

en: Node ID
lv: Ieraksta ID

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Installed
lv: Instalēts

en: Submitter
lv: Iesniedzējs
