Learning Registry (7.x-1.2-beta1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: None
oc: Pas cap

en: Node ID
oc: Identificant (ID) del nosèl

en: Not installed
oc: Pas installat

en: Installed
oc: Installat

en: Taxonomy Term
oc: Tèrme de taxonomia
