Learning Registry (7.x-1.2-beta1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Node ID
sk: ID uzla

en: Not installed
sk: Nenainštalovaný

en: Installed
sk: Inštalované

en: Organization
sk: Firma

en: Taxonomy Term
sk: Termín taxonómie
