Learning Registry (7.x-1.2-beta1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: None
az: Yoxdur

en: Node ID
az: Nod İD-si

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Taxonomy Term
az: Taksonomiya termini
