Learning Registry (7.x-1.2-beta1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: None
ca: Cap

en: Node ID
ca: ID del node

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: Queued
ca: En cua

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Organization
ca: Organització

en: Person
ca: Persona

en: Immediate
ca: Immediat

en: Taxonomy Term
ca: Terme de la taxonomia

en: Submitter
ca: Remitent
