Learning Registry (7.x-1.2-beta1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: None
el: Κανένα

en: Node ID
el: ID κόμβου

en: Not installed
el: Μη εγκατεστημένο

en: Queued
el: Σε αναμονή

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: Taxonomy Term
el: Όρος ταξινόμησης

en: Submitter
el: Υποβάλλων
