Learning Registry (7.x-1.2-beta1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: None
es: Ninguno

en: Node ID
es: ID del nodo

en: Not installed
es: No instalado

en: Queued
es: En cola

en: Installed
es: Instalado

en: Organization
es: Organización

en: Person
es: Persona

en: Immediate
es: De inmediato

en: Taxonomy Term
es: Término de taxonomía
