Learning Registry (7.x-1.2-beta1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: None
ja: なし

en: Node ID
ja: ノードID

en: Not installed
ja: 未インストール

en: Queued
ja: 待機

en: Installed
ja: インストール済み

en: Organization
ja: 会社

en: Immediate
ja: 今すぐ

en: Taxonomy Term
ja: タクソノミーターム

en: Submitter
ja: 投稿者
