Learning Registry (7.x-1.2-beta1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: None
nl: Geen

en: Node ID
nl: Node-ID

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Queued
nl: In de wachtrij

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Organization
nl: Organisatie

en: Person
nl: Persoon

en: Immediate
nl: Onmiddellijk

en: Taxonomy Term
nl: Taxonomieterm

en: Submitter
nl: Indiener

en: Subjects
nl: Onderwerpen
