Learning Registry (7.x-1.2-beta1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: None
pl: Brak

en: Node ID
pl: ID zawartości

en: Not installed
pl: Niezainstalowany

en: Queued
pl: Zakolejkowane

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Salt
pl: Sól (ciąg zaburzający)

en: Organization
pl: Organizacja

en: Person
pl: Osoba

en: Immediate
pl: Natychmiast

en: Taxonomy Term
pl: Termin

en: Submitter
pl: Dodał(a)
