Learning Registry (7.x-1.2-beta1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: None
pt: Nenhum

en: Node ID
pt: ID do nó

en: Not installed
pt: Não instalado

en: Queued
pt: Em fila de espera

en: Installed
pt: Instalado

en: Organization
pt: Organização

en: Person
pt: Pessoa

en: Immediate
pt: Imediato

en: Taxonomy Term
pt: Termo da taxonomia
