Learning Registry (7.x-1.2-beta1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Node ID
sv: Nod-ID

en: Not installed
sv: Inte installerad.

en: Queued
sv: Köad

en: Installed
sv: Installerad

en: Organization
sv: Organisation

en: Immediate
sv: Omedelbar

en: Taxonomy Term
sv: Taxonomiterm
