Learning Registry (7.x-1.2-beta1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: Node ID
tr: Düğüm Kimliği

en: Not installed
tr: Kurulu değil

en: Queued
tr: Sıraya alınan

en: Installed
tr: Kurulu

en: Taxonomy Term
tr: Sınıflandırma terimi
