Led (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Search
hu: Keresés

en: Left sidebar
hu: Bal oldalsáv

en: Bottom Left
hu: Lent balra

en: Bottom Right
hu: Lent jobbra

en: Top Left
hu: Fent balra

en: Top Right
hu: Fent jobbra

en: Counters
hu: Számlálók
