Led (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Content
id: Konten

en: Search
id: Pencarian

en: Left sidebar
id: Bilah sisi kiri

en: Bottom Left
id: Kiri Bawah

en: Bottom Right
id: Kanan Bawah

en: Top Left
id: Kiri Atas

en: Top Right
id: Kanan Atas
