Led (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Home
pt: Início

en: Content
pt: Conteúdo

en: Search
pt: Buscar

en: Left sidebar
pt: Barra lateral esquerda

en: Bottom Left
pt: Inferior esquerdo

en: Bottom Right
pt: Inferior direito

en: Top Left
pt: Superior esquerdo

en: Top Right
pt: Superior direito
