Led (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Search
uk: Пошук

en: Left sidebar
uk: Ліва бічна панель

en: Bottom Left
uk: Внизу ліворуч

en: Bottom Right
uk: Внизу справу

en: Top Left
uk: Зверху зліва

en: Top Right
uk: Зверху справа

en: Counters
uk: Лічильники
