Led (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Search
ar: بحث

en: Left sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷيسر

en: Error message
ar: رسالة الخطأ

en: Warning message
ar: رسالة التحذير

en: Status message
ar: رسالة الحالة
