Led (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Search
be: Пошук

en: Left sidebar
be: Левая стужка

en: Error message
be: Паведамленне пра памылку

en: Warning message
be: Папярэджанне

en: Status message
be: Паведамленне пра статус
