Led (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Search
ca: Cerca

en: Left sidebar
ca: Barra lateral esquerra

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: Warning message
ca: Missatge d'avís

en: Status message
ca: Missatge d'estat
