Led (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Left sidebar
el: Αριστερή πλευρική ζώνη

en: Error message
el: Μήνυμα σφάλματος

en: Warning message
el: Μήνυμα προειδοποίησης

en: Status message
el: Μήνυμα κατάστασης
