Led (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Search
fi: Etsi

en: Left sidebar
fi: Vasen sivupalkki

en: Error message
fi: Virheviesti

en: Warning message
fi: Varoitusviesti

en: Status message
fi: Tilanneviesti

en: Counters
fi: Laskurit
