Led (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Search
gl: Buscar

en: Left sidebar
gl: Barra lateral esquerda

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: Warning message
gl: Mensaxe de aviso

en: Status message
gl: Mensaxe de estado
