Led (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Search
he: חיפוש

en: Left sidebar
he: סרגל צידי שמאלי

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: Warning message
he: הודעת אזהרה

en: Status message
he: הודעת סטטוס
