Led (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Content
km: មាតិកា

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Left sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ខាងឆ្វេង​

en: Error message
km: សារ​កំហុស

en: Warning message
km: សារ​ព្រមាន

en: Status message
km: សារ​ស្ថាន​ភាព​
