Led (7.x-1.2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Left sidebar
ne: वायाँतर्फको स्तम्भ

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश
